Harita

 Knock Havaalanı

Knock Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Knock Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Knock Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Knock Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Knock Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Knock havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Knock havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Knock Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Knock Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Knock Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Knock uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Knock Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Knock şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Knock şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Knock yakınındaki havaalanları

 Knock şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Knock Havaalanı

Adres:
Charlestown Co. Mayo Ireland,
Charlestown,
Co Mayo,
REPUBLIC OF IRELAND

Telefon:+353 (0)94 9368100
Faks:+353 (0)94 9367994

Web Sitesi:

Sahibi:
Connaught Airport Development Company Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 48' 40'' W
Enlem:53° 54' 47'' N
IATA kodu:NOC
ICAO kodu:EIKN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.