Harita

 Naryan-Mar Havaalanı

Naryan-Mar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Naryan-Mar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Naryan-Mar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Naryan-Mar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Naryan-Mar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Naryan-Mar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Naryan-Mar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Naryan-Mar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Naryan-Mar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Naryan-Mar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Naryan-Mar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Naryan-Mar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Naryan-Mar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Naryan-Mar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Naryan-Mar yakınındaki havaalanları

 Naryan-Mar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Naryan-Mar Havaalanı

Adres:
Neneckiy avtonomny okrug,
Naryan-Mar,
Aeroport,
166000 RUSSIA

Telefon:(81853) 431-57
Faks:(81853) 915-21

Sahibi:
ОАО «Нарьян-Марский объединенный авиаотряд»

 Konum Bilgileri

Boylam:53° 9' 0'' E
Enlem:67° 37' 0'' N
IATA kodu:NNM
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.