Harita

 Ndola Havaalanı

Ndola Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ndola Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ndola Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ndola Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ndola Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ndola havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ndola havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ndola Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ndola Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ndola Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ndola uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ndola Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ndola şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ndola şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ndola yakınındaki havaalanları

 Ndola şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ndola Havaalanı

Adres:
PO Box 71409,
Ndola,
ZAMBIA

Telefon:+260 (0)2 610945

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 39' 43'' E
Enlem:12° 59' 45'' S
IATA kodu:NLA
ICAO kodu:FLND

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.