Harita

 Nanking/Nanjing Havaalanı

Nanking/Nanjing Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nanking/Nanjing Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nanking/Nanjing Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nanking/Nanjing Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nanking/Nanjing Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nanking/Nanjing havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nanking/Nanjing havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nanking/Nanjing Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nanking/Nanjing Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nanking/Nanjing Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nanking/Nanjing uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nanking/Nanjing Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nanking/Nanjing şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nanking/Nanjing şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nanking/Nanjing yakınındaki havaalanları

 Nanking/Nanjing şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nanking/Nanjing Havaalanı

Adres:
Room 102 Old Office Building,
Lukou Town,
Jiangning County,
Nanjing 210029,
Jiangsu,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)25 2480195

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:118° 51' 43'' E
Enlem:31° 44' 31'' N
IATA kodu:NKG
ICAO kodu:ZSNG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.