Harita

 Necef Havaalanı

Necef Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Necef Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Necef Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Necef Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Necef Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Necef havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Necef havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Necef Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Necef Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Necef Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Necef uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Necef Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Necef şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Necef şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Necef yakınındaki havaalanları

 Necef şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:44° 24' 15'' E
Enlem:31° 59' 30'' N
IATA kodu:NJF
ICAO kodu:ORNI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.