Harita

 Nizhnevartovsk Havaalanı

Nizhnevartovsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nizhnevartovsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nizhnevartovsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nizhnevartovsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nizhnevartovsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nizhnevartovsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nizhnevartovsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nizhnevartovsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nizhnevartovsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nizhnevartovsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nizhnevartovsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nizhnevartovsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nizhnevartovsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nizhnevartovsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nizhnevartovsk yakınındaki havaalanları

 Nizhnevartovsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nizhnevartovsk Havaalanı

Adres:
Airport,
Aviatorov 2,
Nizhnevartovsk,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Yugra,
628613 RUSSIA

Telefon:(3466) 49-21-75
Faks:(3466) 24-43-71

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Нижневартовскавиа Аэропорт"

 Konum Bilgileri

Boylam:76° 28' 59'' E
Enlem:60° 57' 0'' N
IATA kodu:NJC
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.