Harita

 Nagasaki Havaalanı

Nagasaki Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nagasaki Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nagasaki Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nagasaki Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nagasaki Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nagasaki havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nagasaki havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nagasaki Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nagasaki Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nagasaki Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nagasaki uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nagasaki Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nagasaki şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nagasaki şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nagasaki yakınındaki havaalanları

 Nagasaki şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nagasaki Havaalanı

Adres:
F 593 Mishima,
Omura 856-0816,
JAPAN

Telefon:+81 (0)957 525555

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:129° 55' 3'' E
Enlem:32° 54' 42'' N
IATA kodu:NGS
ICAO kodu:RJFU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.