Harita

 Nagoya Chubu Centrair Havaalanı

Nagoya Chubu Centrair Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nagoya Chubu Centrair Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nagoya Chubu Centrair Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nagoya Chubu Centrair Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nagoya Chubu Centrair Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nagoya Chubu Centrair havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nagoya Chubu Centrair havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nagoya Chubu Centrair Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nagoya Chubu Centrair Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nagoya Chubu Centrair Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nagoya Chubu Centrair uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nagoya Chubu Centrair Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nagoya Chubu Centrair şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nagoya Chubu Centrair şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nagoya Chubu Centrair yakınındaki havaalanları

 Nagoya Chubu Centrair şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nagoya Chubu Centrair Havaalanı

Adres:
Nagoya International Centre Building,
47-1 Nagono 1-chome,
Nakamura-ku,
Nagoya 450-0001,
JAPAN

Telefon:+81 (0)52 569381195
Faks:+81 (0)52 5337773

Web Sitesi:

Sahibi:
Central Japan International Airport Co., Ltd. (CJIAC)

 Konum Bilgileri

Boylam:136° 48' 26'' E
Enlem:34° 51' 35'' N
IATA kodu:NGO
ICAO kodu:RJNN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.