Harita

 Ningbo Havaalanı

Ningbo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ningbo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ningbo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ningbo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ningbo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ningbo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ningbo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ningbo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ningbo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ningbo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ningbo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ningbo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ningbo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ningbo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ningbo yakınındaki havaalanları

 Ningbo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ningbo Havaalanı

Adres:
Lishe,
Ningbo City 315041,
Zhejiang Province,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)574 87427888

 Konum Bilgileri

Boylam:121° 27' 54'' E
Enlem:29° 49' 28'' N
IATA kodu:NGB
ICAO kodu:ZSNB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.