Harita

 Nevis Havaalanı

Nevis Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nevis Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nevis Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nevis Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nevis Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nevis havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nevis havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nevis Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nevis Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nevis Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nevis uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nevis Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nevis şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nevis şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nevis yakınındaki havaalanları

 Nevis şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nevis Havaalanı

Adres:
Charlestown,
Nevis,
ST KITTS & NEVIS

Telefon:+1 (0)869 4699040

Sahibi:
Ministry of Communications

 Konum Bilgileri

Boylam:62° 35' 33'' W
Enlem:17° 12' 18'' N
IATA kodu:NEV
ICAO kodu:TKPN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.