Harita

 Neryungri Havaalanı

Neryungri Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Neryungri Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Neryungri Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Neryungri Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Neryungri Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Neryungri havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Neryungri havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Neryungri Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Neryungri Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Neryungri Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Neryungri uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Neryungri Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Neryungri şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Neryungri şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Neryungri yakınındaki havaalanları

 Neryungri şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Neryungri Havaalanı

Adres:
Chulman-2,
Nerungri,
Republic of Sakha (Yakutia),
678980 RUSSIA

Telefon:+7 (0)411 47277495
Faks:+7 (0)411 47277495, 77565

Web Sitesi:

Sahibi:
FPE Aeroporty Severa div. Aeroport Nerungri

 Konum Bilgileri

Boylam:124° 36' 0'' E
Enlem:56° 39' 0'' N
IATA kodu:NER
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.