Harita

 Sanday Havaalanı

Sanday Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sanday Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sanday Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sanday Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sanday Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sanday havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sanday havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sanday Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sanday Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sanday Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sanday uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sanday Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sanday şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sanday şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sanday yakınındaki havaalanları

 Sanday şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sanday Havaalanı

Adres:
Sanday Airport,
Sanday,
Orkney KW17 2BN,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1857 600346

Sahibi:
Orkney Islands Council

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 34' 59'' W
Enlem:59° 15' 0'' N
IATA kodu:NDY
ICAO kodu:KNDY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.