Harita

 Newcastle Havaalanı

Newcastle Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Newcastle Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Newcastle Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Newcastle Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Newcastle Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Newcastle havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Newcastle havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Newcastle Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Newcastle Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Newcastle Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Newcastle uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Newcastle Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Newcastle şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Newcastle şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Newcastle yakınındaki havaalanları

 Newcastle şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Newcastle Havaalanı

Adres:
Woolsington,
Newcastle-upon-Tyne,
NE13 8BZ,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)871 8821121
Faks:+44 (0)191 2716080

Web Sitesi:

Sahibi:
Newcastle International Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:1° 41' 12'' W
Enlem:55° 2' 16'' N
IATA kodu:NCL
ICAO kodu:EGNT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.