Harita

 Nabire Havaalanı

Nabire Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nabire Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nabire Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nabire Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nabire Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nabire havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nabire havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nabire Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nabire Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nabire Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nabire uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nabire Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nabire şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nabire şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nabire yakınındaki havaalanları

 Nabire şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nabire Havaalanı
Telefon:+62 (984) 21210
Faks:+62 (984) 22076

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas II

 Konum Bilgileri

Boylam:135° 25' 59'' E
Enlem:3° 22' 0'' S
IATA kodu:NBX
ICAO kodu:WABI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.