Harita

 Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanı

Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nairobi Jomo Kenyatta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nairobi Jomo Kenyatta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nairobi Jomo Kenyatta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nairobi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nairobi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nairobi Jomo Kenyatta yakınındaki havaalanları

 Nairobi Jomo Kenyatta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nairobi Jomo Kenyatta Havaalanı

Adres:
PO Box 19087,
Nairobi,
00501,
KENYA,
Airport North Road,
Nairobi,
00501,
KENYA

Telefon:+254 (0)20 6611000

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 55' 50'' E
Enlem:1° 19' 0'' S
IATA kodu:NBO
ICAO kodu:HKJK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.