Harita

 Napoli Uluslararası Havaalanı

Napoli Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Napoli Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Napoli Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Napoli Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Napoli Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Napoli Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Napoli Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Napoli Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Napoli Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Napoli Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Napoli Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Napoli Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Napoli şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Napoli şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Napoli Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Napoli Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Napoli Uluslararası Havaalanı

Adres:
Viale F Ruffo di Clabria,
I-80144 Napoli Capodichino,
ITALY

Telefon:+39 (0)81 7515055
Faks:+39 (0)81 7515060

Web Sitesi:

Sahibi:
Gestione Servizi Aeroporti Campani S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:14° 17' 30'' E
Enlem:40° 53' 9'' N
IATA kodu:NAP
ICAO kodu:LIRN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.