Harita

 Nadi Havaalanı

Nadi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nadi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nadi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nadi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nadi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nadi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nadi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nadi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nadi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nadi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nadi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nadi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nadi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nadi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nadi yakınındaki havaalanları

 Nadi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nadi Havaalanı

Adres:
Mail Bag NAP 0354,
Nadi Airport,
FIJI,
Private Bag,
Nadi,
FIJI

Telefon:+679 (0)672 1113

 Konum Bilgileri

Boylam:177° 26' 52'' E
Enlem:17° 45' 11'' S
IATA kodu:NAN
ICAO kodu:NFFN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.