Harita

 Nalchik Havaalanı

Nalchik Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nalchik Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nalchik Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nalchik Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nalchik Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nalchik havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nalchik havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nalchik Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nalchik Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nalchik Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nalchik uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nalchik Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nalchik şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nalchik şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nalchik yakınındaki havaalanları

 Nalchik şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nalchik Havaalanı

Adres:
Aeroport,
Kabardinskaiya str.195,
Nalchik,
Rep. Kabardino-Balkaria,
360012 RUSSIA

Telefon:+7 (0)866 2913301
Faks:+7 (0)866 2914516

Web Sitesi:

Sahibi:
FSUE "Elbrus-Avia"

 Konum Bilgileri

Boylam:43° 38' 11'' E
Enlem:43° 30' 46'' N
IATA kodu:NAL
ICAO kodu:URMN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.