Harita

 Naha Havaalanı

Naha Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Naha Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Naha Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Naha Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Naha Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Naha havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Naha havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Naha Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Naha Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Naha Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Naha uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Naha Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Naha şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Naha şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Naha yakınındaki havaalanları

 Naha şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Naha Havaalanı
Telefon:+62 (432) 23556

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Konum Bilgileri

Boylam:125° 31' 40'' E
Enlem:3° 40' 59'' N
IATA kodu:NAH
ICAO kodu:WAMH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.