Harita

 Mazar-I-Sharif Havaalanı

Mazar-I-Sharif Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mazar-I-Sharif Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mazar-I-Sharif Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mazar-I-Sharif Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mazar-I-Sharif Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mazar-I-Sharif havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mazar-I-Sharif havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mazar-I-Sharif Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mazar-I-Sharif Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mazar-I-Sharif Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mazar-I-Sharif uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mazar-I-Sharif Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mazar-I-Sharif şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mazar-I-Sharif şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mazar-I-Sharif yakınındaki havaalanları

 Mazar-I-Sharif şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mazar-I-Sharif Havaalanı

Adres:
Mazar I Sharif,
AFGHANISTAN

Telefon:+93 (0)798 197322

 Konum Bilgileri

Boylam:67° 12' 29'' E
Enlem:36° 42' 15'' N
IATA kodu:MZR
ICAO kodu:OAMS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.