Harita

 Merzifon Havaalanı

Merzifon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Merzifon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Merzifon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Merzifon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Merzifon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Merzifon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Merzifon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Merzifon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Merzifon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Merzifon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Merzifon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Merzifon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Merzifon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Merzifon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Merzifon yakınındaki havaalanları

 Merzifon şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Merzifon Havaalanı

Adres:
Merzifon,
Amasya,
TURKEY

Telefon:+90 (0)358 5351016
Faks:+90 (0)358 5351076

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:35° 31' 19'' E
Enlem:40° 49' 45'' N
IATA kodu:MZH
ICAO kodu:KMZH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.