Harita

 Makung Havaalanı

Makung Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Makung Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Makung Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Makung Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Makung Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Makung havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Makung havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Makung Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Makung Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Makung Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Makung uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Makung Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Makung şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Makung şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Makung yakınındaki havaalanları

 Makung şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Makung Havaalanı

Adres:
No 126-5 Aimen Village,
Husi Township,
Makung 88593,
Penghu County,
TAIWAN ROC

Telefon:+886 (0)6 9228188

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:119° 37' 6'' E
Enlem:23° 34' 9'' N
IATA kodu:MZG
ICAO kodu:RCQC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.