Harita

 Miri Havaalanı

Miri Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Miri Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Miri Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Miri Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Miri Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Miri havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Miri havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Miri Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Miri Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Miri Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Miri uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Miri Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Miri şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Miri şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Miri yakınındaki havaalanları

 Miri şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Miri Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Malaysia Airport Berhad,
Lapangan Terbang Miri,
Peti Surat 851,
98008 Miri,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)85 615204

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 59' 12'' E
Enlem:4° 19' 18'' N
IATA kodu:MYY
ICAO kodu:WBGR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.