Harita

 Malindi Havaalanı

Malindi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Malindi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Malindi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Malindi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Malindi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Malindi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Malindi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Malindi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Malindi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Malindi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Malindi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Malindi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Malindi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Malindi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Malindi yakınındaki havaalanları

 Malindi şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:40° 6' 2'' E
Enlem:3° 13' 33'' S
IATA kodu:MYD
ICAO kodu:HKML

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.