Harita

 Meixian Havaalanı

Meixian Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Meixian Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Meixian Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Meixian Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Meixian Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Meixian havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Meixian havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Meixian Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Meixian Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Meixian Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Meixian uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Meixian Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Meixian şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Meixian şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Meixian yakınındaki havaalanları

 Meixian şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:116° 7' 59'' E
Enlem:24° 21' 0'' N
IATA kodu:MXZ
ICAO kodu:ZGMX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.