Harita

 Milano Malpensa Havaalanı

Milano Malpensa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Milano Malpensa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Milano Malpensa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Milano Malpensa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Milano Malpensa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Milano Malpensa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Milano Malpensa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Milano Malpensa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Milano Malpensa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Milano Malpensa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Milano Malpensa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Milano Malpensa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Milano şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Milano şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Milano Malpensa yakınındaki havaalanları

 Milano Malpensa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Milano Malpensa Havaalanı

Adres:
Società Esercizi Aeroportuali,
I-20090 Aeroporto Malpensa MI,
ITALY

Telefon:+39 (0)2 74852854
Faks:+39 (0)2 74852051

Web Sitesi:

Sahibi:
Società Esercizi Aeroportuali S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 43' 0'' E
Enlem:45° 37' 59'' N
IATA kodu:MXP
ICAO kodu:LIMC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.