Harita

 Mexicali Havaalanı

Mexicali Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mexicali Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mexicali Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mexicali Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mexicali Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mexicali havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mexicali havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mexicali Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mexicali Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mexicali Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mexicali uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mexicali Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mexicali şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mexicali şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mexicali yakınındaki havaalanları

 Mexicali şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mexicali Havaalanı

Adres:
Carretera Meza de Andrade S/N,
CP 14356 Mexicali,
Baja California,
MEXICO

 Konum Bilgileri

Boylam:115° 13' 59'' W
Enlem:32° 37' 59'' N
IATA kodu:MXL
ICAO kodu:MMML

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.