Harita

 Marudi Havaalanı

Marudi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Marudi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Marudi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Marudi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Marudi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Marudi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Marudi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Marudi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Marudi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Marudi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Marudi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Marudi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Marudi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Marudi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Marudi yakınındaki havaalanları

 Marudi şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:114° 19' 0'' E
Enlem:4° 10' 59'' N
IATA kodu:MUR
ICAO kodu:WBGM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.