Harita

 Mersa Matruh Havaalanı

Mersa Matruh Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mersa Matruh Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mersa Matruh Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mersa Matruh Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mersa Matruh Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mersa Matruh havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mersa Matruh havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mersa Matruh Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mersa Matruh Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mersa Matruh Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mersa Matruh uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mersa Matruh Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mersa Matruh şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mersa Matruh şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mersa Matruh yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mersa Matruh Havaalanı

Web Sitesi:

Sahibi:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 13' 18'' E
Enlem:31° 19' 31'' N
IATA kodu:MUH
ICAO kodu:HEMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.