Harita

 Maun Havaalanı

Maun Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maun Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maun Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maun Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maun Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maun havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maun havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maun Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maun Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maun Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maun uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maun Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Maun şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Maun şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maun yakınındaki havaalanları

 Maun şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Maun Havaalanı

Adres:
PO Box 54,
Maun,
BOTSWANA

Telefon:+267 (0)660238

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 25' 50'' E
Enlem:19° 58' 14'' S
IATA kodu:MUB
ICAO kodu:FBMN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.