Harita

 Manzini Havaalanı

Manzini Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Manzini Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Manzini Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Manzini Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Manzini Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Manzini havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Manzini havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Manzini Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Manzini Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Manzini Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Manzini uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Manzini Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Manzini şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Manzini şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Manzini yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Manzini Havaalanı

Adres:
PO Box 89,
Kwaluseni,
Matsapha,
Manzini,
SWAZILAND

Telefon:+268 (0)84455

Sahibi:
Royal Swaziland Airways

 Konum Bilgileri

Boylam:31° 18' 41'' E
Enlem:26° 31' 27'' S
IATA kodu:MTS
ICAO kodu:FDMS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.