Harita

 Maseru Havaalanı

Maseru Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maseru Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maseru Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maseru Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maseru Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maseru havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maseru havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maseru Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maseru Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maseru Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maseru uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maseru Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Maseru şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Maseru şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maseru yakınındaki havaalanları

 Maseru şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Maseru Havaalanı

Adres:
PO Box 629,
Maseru,
100,
LESOTHO,
Thot´a-Moli,
Mazenod,
20km South of Maseru,
LESOTHO

Telefon:+266 (0)22 350777

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 33' 31'' E
Enlem:29° 27' 21'' S
IATA kodu:MSU
ICAO kodu:FXMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.