Harita

 Misawa Havaalanı

Misawa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Misawa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Misawa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Misawa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Misawa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Misawa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Misawa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Misawa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Misawa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Misawa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Misawa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Misawa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Misawa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Misawa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Misawa yakınındaki havaalanları

 Misawa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Misawa Havaalanı

Adres:
Shimotasawa 83-198,
Oaza-Misawa,
Misawa-shi,
Aomori,
JAPAN

 Konum Bilgileri

Boylam:141° 22' 18'' E
Enlem:40° 42' 1'' N
IATA kodu:MSJ
ICAO kodu:RJSM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.