Harita

 Mauritius Havaalanı

Mauritius Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mauritius Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mauritius Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mauritius Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mauritius Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mauritius havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mauritius havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mauritius Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mauritius Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mauritius Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mauritius uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mauritius Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mauritius şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mauritius şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mauritius yakınındaki havaalanları

 Mauritius şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mauritius Havaalanı

Adres:
Department of Civil Aviation,
SSR International Airport,
Plaine-Magnien,
MAURITIUS

Telefon:+230 (0)603 6000

 Konum Bilgileri

Boylam:57° 40' 35'' E
Enlem:20° 25' 39'' S
IATA kodu:MRU
ICAO kodu:FIMP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.