Harita

 Magnitogorsk Havaalanı

Magnitogorsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Magnitogorsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Magnitogorsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Magnitogorsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Magnitogorsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Magnitogorsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Magnitogorsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Magnitogorsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Magnitogorsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Magnitogorsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Magnitogorsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Magnitogorsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Magnitogorsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Magnitogorsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Magnitogorsk yakınındaki havaalanları

 Magnitogorsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Magnitogorsk Havaalanı

Adres:
Airport Magnitogorsk ,
Chelyabinska obl.,
455033 RUSSIA

Telefon:+7 (0)351 9299425, 9299451
Faks:+7 (0)351 9299248

Web Sitesi:

Sahibi:
FSUE "Magnitogorsk Air Enterprise"

 Konum Bilgileri

Boylam:58° 45' 20'' E
Enlem:53° 23' 35'' N
IATA kodu:MQF
ICAO kodu:USCM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.