Harita

 Maputo Havaalanı

Maputo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maputo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maputo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maputo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maputo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maputo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maputo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maputo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maputo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maputo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maputo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maputo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Maputo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Maputo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maputo yakınındaki havaalanları

 Maputo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Maputo Havaalanı

Adres:
PO Box 2631,
Maputo,
MOZAMBIQUE,
Aeroportes de Mozambique,
MOZAMBIQUE

Telefon:+258 (0)1 465038

 Konum Bilgileri

Boylam:32° 34' 0'' E
Enlem:25° 55' 0'' S
IATA kodu:MPM
ICAO kodu:FQMA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.