Harita

 Maumere Havaalanı

Maumere Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maumere Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maumere Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maumere Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maumere Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maumere havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maumere havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maumere Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maumere Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maumere Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maumere uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maumere Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Maumere şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Maumere şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maumere yakınındaki havaalanları

 Maumere şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Maumere Havaalanı
Telefon:+62 (382) 21444
Faks:+62 (382) 21920

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Konum Bilgileri

Boylam:122° 15' 0'' E
Enlem:8° 37' 59'' S
IATA kodu:MOF
ICAO kodu:WATC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.