Harita

 Manila Ninoy Aquino Havaalanı

Manila Ninoy Aquino Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Manila Ninoy Aquino Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Manila Ninoy Aquino Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Manila Ninoy Aquino Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Manila Ninoy Aquino Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Manila Ninoy Aquino havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Manila Ninoy Aquino havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Manila Ninoy Aquino Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Manila Ninoy Aquino Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Manila Ninoy Aquino Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Manila Ninoy Aquino uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Manila Ninoy Aquino Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Manila şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Manila şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Manila Ninoy Aquino yakınındaki havaalanları

 Manila Ninoy Aquino şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Manila Ninoy Aquino Havaalanı

Adres:
MIAA Administration Building,
NAIA Complex,
Pasay City,
Manila 1300,
PHILIPPINES

Telefon:632 877 1109

Web Sitesi:

Sahibi:
Manila International Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:121° 1' 5'' E
Enlem:14° 30' 36'' N
IATA kodu:MNL
ICAO kodu:RPLL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.