Harita

 Maimana Havaalanı

Maimana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maimana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maimana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maimana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maimana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maimana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maimana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maimana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maimana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maimana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maimana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maimana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Maimana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Maimana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maimana yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:64° 43' 59'' E
Enlem:35° 55' 0'' N
IATA kodu:MMZ
ICAO kodu:OAMN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.