Harita

 Miyako Jima Havaalanı

Miyako Jima Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Miyako Jima Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Miyako Jima Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Miyako Jima Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Miyako Jima Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Miyako Jima havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Miyako Jima havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Miyako Jima Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Miyako Jima Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Miyako Jima Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Miyako Jima uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Miyako Jima Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Miyako Jima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Miyako Jima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Miyako Jima yakınındaki havaalanları

 Miyako Jima şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:125° 17' 49'' E
Enlem:24° 46' 50'' N
IATA kodu:MMY
ICAO kodu:ROMY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.