Harita

 Murmansk Havaalanı

Murmansk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Murmansk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Murmansk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Murmansk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Murmansk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Murmansk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Murmansk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Murmansk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Murmansk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Murmansk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Murmansk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Murmansk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Murmansk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Murmansk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Murmansk yakınındaki havaalanları

 Murmansk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Murmansk Havaalanı

Adres:
184355 Murmansk,
RUSSIA

Telefon:(8152) 281 331
Faks:(8152) 281541

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО «Аэропорт Мурманск»

 Konum Bilgileri

Boylam:32° 45' 10'' E
Enlem:68° 46' 52'' N
IATA kodu:MMK
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.