Harita

 Matsumoto Havaalanı

Matsumoto Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Matsumoto Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Matsumoto Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Matsumoto Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Matsumoto Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Matsumoto havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Matsumoto havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Matsumoto Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Matsumoto Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Matsumoto Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Matsumoto uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Matsumoto Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Matsumoto şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Matsumoto şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Matsumoto yakınındaki havaalanları

 Matsumoto şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Matsumoto Havaalanı

Adres:
8909 Kuukou-higashi,
Matsumoto City 390-1132,
JAPAN

Telefon:+81 (0)26 358

 Konum Bilgileri

Boylam:137° 55' 22'' E
Enlem:36° 10' 0'' N
IATA kodu:MMJ
ICAO kodu:RJAF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.