Harita

 Malatya Havaalanı

Malatya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Malatya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Malatya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Malatya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Malatya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Malatya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Malatya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Malatya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Malatya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Malatya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Malatya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Malatya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Malatya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Malatya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Malatya yakınındaki havaalanları

 Malatya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Malatya Havaalanı

Adres:
Malatya,
TURKEY

Telefon:+90 (0)422 3226957/326 47 37
Faks:+90 (0)422 3217475

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 5' 27'' E
Enlem:38° 26' 7'' N
IATA kodu:MLX
ICAO kodu:LTAT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.