Harita

 Milos Havaalanı

Milos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Milos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Milos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Milos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Milos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Milos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Milos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Milos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Milos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Milos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Milos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Milos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Milos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Milos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Milos yakınındaki havaalanları

 Milos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Milos Havaalanı

Adres:
848 01 Adamas,
Milos,
GREECE

Telefon:+30 (0)22870-22090
Faks:+30 (0)22870-31175

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 28' 35'' E
Enlem:36° 41' 48'' N
IATA kodu:MLO
ICAO kodu:LGML

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.