Harita

 Malang Havaalanı

Malang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Malang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Malang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Malang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Malang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Malang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Malang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Malang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Malang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Malang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Malang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Malang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Malang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Malang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Malang yakınındaki havaalanları

 Malang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Malang Havaalanı
Telefon:+62 (341) 458032

Sahibi:
UPT Daerah / Pemda

 Konum Bilgileri

Boylam:112° 43' 0'' E
Enlem:7° 55' 59'' S
IATA kodu:MLG
ICAO kodu:WARA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.