Harita

 Velana International Havaalanı

Velana International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Velana International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Velana International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Velana International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Velana International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Velana International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Velana International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Velana International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Velana International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Velana International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Velana International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Velana International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Male şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Male şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Velana International yakınındaki havaalanları

 Velana International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Velana International Havaalanı

Adres:
Maldives Airports Company Limited,
Hulhule,
Male,
REPUBLIC OF MALDIVES

Telefon:+960 (0)333 8800

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:73° 31' 27'' E
Enlem:4° 12' 5'' N
IATA kodu:MLE
ICAO kodu:VRMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.