Harita

 Luqa Malta Havaalanı

Luqa Malta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Luqa Malta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Luqa Malta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Luqa Malta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Luqa Malta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Luqa Malta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Luqa Malta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Luqa Malta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Luqa Malta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Luqa Malta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Luqa Malta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Luqa Malta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Luqa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Luqa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Luqa Malta yakınındaki havaalanları

 Luqa Malta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Luqa Malta Havaalanı

Adres:
Luqa,
LQA 05,
MALTA

Telefon:+356 (0)2124 9600
Faks:+356 (0)2124 9563

Web Sitesi:

Sahibi:
Malta International Airport plc

 Konum Bilgileri

Boylam:14° 28' 39'' E
Enlem:35° 51' 26'' N
IATA kodu:MLA
ICAO kodu:LMML

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.