Harita

 Malacca Havaalanı

Malacca Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Malacca Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Malacca Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Malacca Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Malacca Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Malacca havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Malacca havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Malacca Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Malacca Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Malacca Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Malacca uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Malacca Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Malacca şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Malacca şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Malacca yakınındaki havaalanları

 Malacca şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Malacca Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Malaysia Airport Berhad,
Lapangan Terbang Batu Berendam,
75350 Melaka,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)6 3175860

 Konum Bilgileri

Boylam:102° 15' 11'' E
Enlem:2° 15' 51'' N
IATA kodu:MKZ
ICAO kodu:WMKM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.