Harita

 Manokwari Havaalanı

Manokwari Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Manokwari Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Manokwari Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Manokwari Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Manokwari Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Manokwari havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Manokwari havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Manokwari Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Manokwari Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Manokwari Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Manokwari uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Manokwari Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Manokwari şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Manokwari şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Manokwari yakınındaki havaalanları

 Manokwari şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Manokwari Havaalanı
Telefon:+62 (986) 211892
Faks:+62 (896) 212585

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Konum Bilgileri

Boylam:134° 3' 10'' E
Enlem:0° 53' 35'' S
IATA kodu:MKW
ICAO kodu:WASR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.