Harita

 Merauke Havaalanı

Merauke Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Merauke Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Merauke Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Merauke Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Merauke Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Merauke havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Merauke havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Merauke Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Merauke Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Merauke Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Merauke uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Merauke Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Merauke şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Merauke şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Merauke yakınındaki havaalanları

 Merauke şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Merauke Havaalanı
Telefon:+62 (971) 321764
Faks:+62 (971) 322633

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas I

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 30' 0'' E
Enlem:8° 31' 0'' S
IATA kodu:MKQ
ICAO kodu:WAKK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.